Historyjka obrazkowa
Pierwszą historyjką obrazkową w gazecie był Yellow Kid („Żółtodziób"), autorstwa Richarda Outcaulta. Historyjka pojawiła się w formie krótkiego paska w kolorowym dodatku niedzielnym „New York Journal", 24 października 1897 r. Pierwszy epizod nosił tytuł „Żółtodziób przyłącza się do gry w golfa" i pokazywał bohatera, który na różne dziwne sposoby przymierza się do uderzenia piłeczki. Wcześniej, w lutym 1896 r., „Żółtodziób" - w formie pojedynczej kartonowej wkładki - znalazł się w „New York World" Josepha Pulitzera. Tytułową postacią był ubrany w workowaty żółty strój kłapouchy i łysy dzieciak, którego wybryki oraz błazeństwa Outcault rysował z temperamentem na tle nowojorskich slumsów. Najbardziej charakterystyczny element - osobliwe szafranowe ubranko było przez artystę pomyślane jako eksperyment z kolorowym tuszem. Eksperyment udał się, przynosząc zresztą dwa niespodziewane rezultaty: do języka angielskiego weszło nowe wyrażenie Yellow Press (żółta prasa) i pojawiać się zaczęły gazetowe komiksy.
Pierwszą codzienną historyjką obrazkową był A. Piker Clerk rysowany przez Clare Briggs dla „Chicago American" w 1904 r. A. Piker Clerk był pozbawionym podbródka ekspedientem, którego wyczyny na torze wyścigowym i wysiłki, by pozyskać fundusze na „skończone pewniaki", ożywiały kolumnę sportową „Ame-ricana" przez dwa tygodnie, zanim William Hearst, właściciel gazety, uznał, że historyjka Clare Briggs jest wulgarna i należy ją bezzwłocznie wyrzucić.
Pierwszą codzienną historyjką obrazkową, która odniosła sukces, był Mr A. Mutt Buda Fishera. Mr Mutt, kolejny pechowy hazardzista, pojawił się na rozrywkowej stronie „San Francisco Chronicie" 15 listopada 1907 r. 29 marca 1908 r. do Mutta przyłączył się Jeff i odtąd występowali już razem.
 

oferuje obrączki ślubne Ring4You.

oferowane przez Diaxor są wyjątkowe.